S Loxone to půjde lépe!

Systém Loxone nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, zároveň je možné jej integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů. Loxone se postará o inteligentní řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího.

Najdeme optimální řešení pro vaše potřeby

Loxone dokáže propojit jednotlivé technologie v jeden celek, a zajistí tak jejich dokonalou spolupráci.

 

Kanceláře

Poskytněte svým zaměstnancům jedinečné pracovní prostředí s mnoha inteligentními funkcemi, jako jsou oddělené přístupy do jednotlivých prostory, osvětlení přizpůsobitelné každé situaci nebo třeba dotykové ovladače integrované do pracovních stolů.

Hotely a restaurace

První dojem je často rozhodující. Loxone dokáže posunout zážitek hostů na novou úroveň. Loxone umožní zažít vašim hostům komfort chytrého bydlení a zároveň ušetří mnoho práce i všem zaměstnancům.

Speciální aplikace

Vhledem k flexibilitě a výkonnému hardwaru i softwaru je Loxone ideální volbou pro automatizace v různorodých odvětvích. Průmyslové haly, veřejné budovy, kostely, pivovary…

Montované domy

Výrobci montovaných domů zaznamenali poptávku zákazníků po automatizaci technologií v domácnosti a mnoho z nich již nabízí Loxone jako standard. Zvyšte i vy hodnotu vašich projektů a nabídněte to nejlepší.

 

 

Volně škálovatelný systém od bytů až po řízení firem

V závislosti na velikosti budovy lze snadno spojit několik Miniserverů. To zvyšuje celkovou kapacitu a umožňuje automatizaci i rozsáhlých projektů.
Gateway-Miniserver slučuje všechny podoblasti a vytváří komplexní konfiguraci a vizualizaci. Dojde-li k údržbě nebo k rozšíření jedné podoblasti, všechny další podoblasti běží nadále nezávisle.

 

Snadný přístup:
NFC klíčenka

S Loxone je přístup do budov jednoduchý a personalizovaný.

NFC přívěsek Loxone byl speciálně navržen pro přístup prostřednictvím NFC Code Touch. Poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, proto je ideálním řešením pro velké komerční prostory. Jednotlivým přívěskům (či samolepkám) lze přiřadit individuální přístupová oprávnění. V případě ztráty pouze jednoduše daný přívěsek smažete ze systému.

 

Četná rozhraní a rozšíření

Loxone má širokou škálu otevřených a volně konfigurovatelných rozhraní pro připojení různých systémů třetích stran k Miniserveru. K dispozici jsou následují rozhraní:

 

Individuální uživatelská práva

Systém umožňuje udělit jednotlivých uživatelům odlišná práva. Můžete tak rozhodnout, kteří z uživatelů budou mít například právo ovlivnit automatizaci budovy.

 

Výkonný software a bezplatné aktualizace

Bez ohledu na to, zda se jedná o hotel, kancelář nebo rezidenční komplex – s naším výkonným softwarem se dokážete vyrovnat s každým velkým projektem.
Veškerý software je zcela zdarma a díky pravidelným aktualizacím vždy splňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

 

 

Otevřené rozhraní

Díky otevřenému rozhraní Loxone Miniserveru je možné vyvíjet doplňková softwarová řešení od třetích stran. Pokud byste chtěli například individuální vizualizaci budovy přizpůsobenou vašim specifickým potřebám, je to možné prostřednictvím otevřeného API.

 

 

Promluvme si o vašem projektu

Chtěli by jste znát konkrétní přínosy využití Loxone ve vašem projektu? Rádi vám vysvětlíme všechny možnosti pro vaši budovu.